Czwartek, 28.03.2024
Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Wyniki konsultacji społecznych programu poprawy jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie gminy
09-01-2018

W dniach od 8 grudnia 2017 r. do 29 grudnia 2017 r. prowadzone zostały konsultacje społeczne projektu „Programu poprawy jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice”.

Celem konsultacji społecznych było zebranie opinii mieszkańców Czechowic-Dziedzic na temat projektu Programu. W ramach konsultacji umożliwiono zgłaszanie wszystkim zainteresowanym uwag do Programu. Aby przybliżyć mieszkańcom tematykę Programu zorganizowano również spotkanie konsultacyjne, które odbyło się 19 grudnia 2017 r. w gmachu Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

W najbliższym czasie projekt Programu zostanie przekazany Radzie Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach celem jego uchwalenia.

Raport z przeprowadzonych konsultacji społecznych - w załącznikach.

SR/UM, PM