Piątek, 19.04.2024
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Zaproszenie na wystawę i happening
15-01-2018

Fundacja Eko serdecznie zaprasza na ekologiczne wydarzenia edukacyjne, które odbędą się na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice - wystawę „Czyste Powietrze Zdrowy Człowiek”, która odbędzie się w dniach od 15 do 25 stycznia br. w Centrum Handlowym Stara Kablownia (w godzinach otwarcia) oraz na barwny happening, który odbędzie się 15 stycznia br. o godz. 11 pod Urzędem Miejskim na Placu Jana Pawła II.

Realizacja tych wydarzeń edukacyjnych ma na celu informowanie o problemach ekologicznych i zdrowotnych związanych z niską emisją. Pokazanie jak istotne dla naszego zdrowia jest czyste powietrze, jak wiele ważnych funkcji pełni w środowisku przyrodniczym. Ponadto przedstawione zostaną programy ograniczenia niskiej emisji w naszych codziennych czynnościach.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!
Czyste Powietrze to nasza wspólna sprawa!

Fundacja Eko, OS/UM, PM