Piątek, 17.05.2024
Imieniny: Brunony, Sławomira, Wery

Nominacje dla naszych lekkoatletek
05-03-2015

Cztery utalentowane lekkoatletki LUKS ZABRZEG zostały powołane do kadry Śląska młodzików na I półrocze 2015 roku. Nominacje otrzymały: Julia Marek w biegu na 300 m, Justyna Gąsiorek w biegu na 300 m przez płotki, Angelika Biernat w biegu na 1000 m i Natalia Grobarczyk w chodzie sportowym na 3000 m.

Julia przygodę ze sportem rozpoczynała w SP-3, Justyna w SP-2 w Miliardowicach, Angelika w SP-1 w Ligocie, a Natalia w SP w Bielsku-Białej.
Obecnie Julia i Justyna uczęszczają do GP-3, Natalia jest uczennicą GP-2, a Angelika GP w Ligocie. Zawodniczki zostały nominowane za wyniki sportowe osiągnięte w 2014 r. oraz za perspektywę dalszego sportowego rozwoju.

Gratulujemy!

Jan Kobędza, PM