naglowek3.jpg
Piątek, 14.12.2018    
Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
Przydatne linki

pz.jpg
obywatel_slider.(5047590_3443284).jpg
LOGO Razem Bezpieczniej.jpg
Harmonogramy i strefy odbioru odpadów komunalnych

Właściciele nieruchomości na terenie naszej gminy otrzymali harmonogram odbioru odpadów komunalnych (segregowanych i zmieszanych). Na potrzeby obsługi systemu gospodarowania odpadami gminę podzielono na kilkanaście wyznaczonych i obsługiwanych stref przez firmy wywozowe.

Poniżej - harmonoramy i wykaz stref.

 

ZABUDOWA WIELORODZINNA:

Nieruchomości obsługiwane przez KOM-GAZ »

Nieruchomości obsługiwane przez EKO-PLUS »

Nieruchomości obsługiwane przez SANIT-TRANS »

 

ZABUDOWA JEDNORODZINNA:

Strefa 1
Harmonogram »
ZASIĘG:
Czechowice-Dziedzice:
 Agawy, Brzozowa, Chabrowa, Chłodna, Chmielna, Fiołkowa, Hiacyntów, Jastrzębia, Jaśminowa, Junacka, Kamionka, Komorowicka, Konwalii, Kręta, Krokusów, Krupnicza, Krzywa, Klonowa, Kwiecista, Laurowa, Legionów od nr 190a do nr 241, Lipowska do DK1, Nad Młynówką, Napierskiego, Olszyna, Orchidei, Piękna, Podlarysz, Podwale, Prosta,  Przebiśniegów, Robotnicza, Rolna, Różana, Rzeczna, Storczyków, Świerkowicka do DK1, Terenowa, Tulipanów, Wilcza, Włókiennicza, Wrzosowa, Zawiła.

Strefa 2a
Harmonogram »
ZASIĘG:
Czechowice-Dziedzice:
 Bażantów, Bestwińska, Cienista do DK1, Dworcowa, Jodłowa, Kasztanowa, Krucza, Oliwna, Pawia, Słowicza, Sokola, Sosnowa, Sowia, Spółdzielcza, Szafranów, Żurawia, Pasieki. 

Strefa 2b
Harmonogram »
ZASIĘG:
Czechowice-Dziedzice: 
Bukowa do DK1, Cicha do DK1, Cichy Kącik, Drozdów, Dzięciołów, Jaskółcza, Kanarków, Kopernika do DK1, Kotulińskiego, Kukułcza, Legionów od nr 136 do nr 188, Nowa, Partyzantów, Pasieki 467,515,1706,1706/2, Pocztowa, Puszczyków, Sikorek, Zamkowa.

Strefa 3a
Harmonogram »
ZASIĘG:
Czechowice-Dziedzice
: Brzeziny do DK1,Chłopska, Cicha za DK1, Kopernika nr 34a, Kościelna, Lipowa, Mazańcowicka od nr 1 do nr 97, Płaska, Podkępie, Potoczna, Rajska, Sąsiedzka, Smocza, Spokojna, Starowiejska nr 24, Stawowa nr 106, 108, 108A, 108B, 110C, 110D, 110, 112E, 112F, 112, 116, 118, 128.

Strefa 3b
Harmonogram »
ZASIĘG:
Czechowice-Dziedzice: 
Akacjowa, Bukowa za DK1, Cienista za DK1, Ciernista, Do Gajówki, Św. Huberta, Kopernika za DK1, Lipowska za DK1, Mazańcowicka od nr 103, Myśliwska, Podrajska, Pokrewna,Potok, Przełęczna, Starowiejska, Stroma, Szuwary, Świerkowicka za DK1, Wałowa, Wiewiórcza, Zajęcza, Zaplecze, Zbijowska, Żbika. 
Ligota: Mazańcowicka, Zajęcza.

Strefa 4a
Harmonogram »
ZASIĘG:
Czechowice-Dziedzice: Dębowa, Falista, Łukasiewicza, Łukowa, Prusa, Puszkina, Szwajcarska Dolina, Ślepa, Wąska, Zabiele.

Strefa 4b
Harmonogram »
ZASIĘG:
Czechowice-Dziedzice: 
Braterska, Bratnia, Dojazdowa, Dożynkowa, Jagiellońska, Klasztorna, Korczaka, Konopnickiej, Krasińskiego, Legionów od Starej Kablowni do skrzyżowania z ul. Łukasiewicza, Marzanny, Mickiewicza, Moniuszki, Sobieskiego, Sobótki, Szymanowskiego, Stawowa, Targowa, Wiankowa.

Strefa 5
Harmonogram »
ZASIĘG:
Czechowice-Dziedzice: 
Barabasza (numer 37), Barlickiego, Braci Koźbów, Chrobrego, Kolejowa, Kołłątaja, Kościuszki, Krótka, ks. Piotra Skargi, Ligocka, Młyńska, Moniuszki, Niepodległości, Ogrodowa, Parkowa, Reymonta, Sienkiewicza, Studencka, Wesoła, Zacisze, Zielona, Żeromskiego. 
Ligota: Ligocka.

Strefa 6
Harmonogram »
ZASIĘG:
Ligota:
 Burzej, Cisowa, Czechowicka, Czyżyków, Długa, Jemiołowa, Miliardowicka, Modrzewiowa, Ochodzka. 
Zabrzeg: Czarnoleska (1, 7, 8), Korfantego, Morelowa, Pasieczna, Piwna, Sikorskiego, Widna, Ziołowa. 
Czechowice-Dziedzice: Wierzbowa.

Strefa 7a
Harmonogram »
ZASIĘG:
Bronów:
 Azaliowa, Błękitna, Bławatków, Czyża, Gajowa, Kamieniecka, Kolorowa, Kopaniny, ks. Kunza, Łanowa, Miodowa, Międzyrzecka, Nadbrzeżna, Olchowa, Pod Polem, Poprzeczna, Pszczelarska, Rudzicka, Siedlacka, Stawowe Pole, Szafirowa, Woźniacka, Zalesie, Zarzeczna, Zbożowa. 
Ligota: Bielska, Do Kanału, Dworska, Wapienicka, Woleńska, Wolna, Czarnoleska nr 7.

Strefa 7b
Harmonogram »
ZASIĘG:
Bronów
: Graniczna, Bronowska. 
Ligota: Graniczna, Księżycowa, Leszczynowa, Łabędzia, Miła, Młynarska, Nad Potokiem, Bronowska, Nadrzeczna, Na Łuku, Na Wale, Niska, Ks. Olejaka, Orla, Pańska, Podlasek, Podwale, Rolników, Spadzista, Stawiska, Śródrzeczna, Wodospadowa, Wspólna, Wypoczynkowa, Zaciszna, Zabrzeska, Zawiście, Zawodzie, Złocista.
Czechowice-Dziedzice: Zawodzie.

Strefa 8
Harmonogram »
ZASIĘG:
Ligota:
 Cyprysowa, Grabowa, Gwieździsta, Jaworowa, Jesionowa, Korzeniowskiego, Mała, Nowy Świat, Ogrodników, Pod Lasem, Powstańców Śląskich, Przedszkolna, Ptasia, Słowików, Średnia, Zakątek, Zdrowa.

Strefa 9
Harmonogram »
ZASIĘG:
Czechowice-Dziedzice: 
Asnyka, Baduszkowej, Fredry, Hutnicza, Kasprowicza, Makuszyńskiego, Narutowicza, Norwida, Reja, Staszica, Tetmajera, Traugutta.

Strefa 10a
Harmonogram »
ZASIĘG:
Czechowice-Dziedzice: 
Legionów za DK1, Wiślana, Renarda Źródlana, Żużlowa, Węglowa, św. Barbary, Działkowa, Gołębia, Jasna, Liszki, Słoneczna, Równa, Boczna, Topolowa, Tęczowa, Nad Białką, Nad Wisłą.

Strefa 10b
Harmonogram »
ZASIĘG:
Czechowice-Dziedzice: 
Drzymały, Grabowicka, Głowackiego, Jeżynowa, Królowej Jadwigi, Malinowa, Porzeczkowa, Truskawkowa, Poziomkowa, Agrestowa, Dolna, Górnicza, Kaniowska, Karolinki, Rumana, Przejściowa, Sadowa, Wiejska.

Strefa 11
Harmonogram »
ZASIĘG:
Czechowice-Dziedzice: 
Baczyńskiego, Bajeczna, Brzechwy, Cmentarna, Fałata, Gałczyńskiego, Hoża, Kasprzaka, Krzanowskiego, Lenartowicza, Ligonia, Lompy, Łagodna, Malczewskiego, Matejki, Michałowicza, Morcinka, Okrzei, Orkana, Pogodna, Polna, Radosna, Staffa, Szkolna, Witkiewicza, Wybickiego, Wysockiego, Wyspiańskiego, Zachodnia.

Strefa 12a
Harmonogram »
ZASIĘG:

Zabrzeg:
 Korfantego do torów kolejowych, Mostowa, Brzoskwiniowa, Śliwkowa, Gminna, Błachuta, ks. Wrzoła, Zakole, Majowa, Maciejowicka, Jutrzenki, Struga, Ozaista, Stadionowa, Zimowa, Jesienna, Letnia, Wiosenna, Skowronków, Świerklocz, Owocowa, Sikorskiego, Orzechowa, Wiśniowa, Czereśniowa, Broniewskiego, Al. św. Elżbiety, Jabłoniowa.

Strefa 12b
Harmonogram »
ZASIĘG:

Zabrzeg:
 Waryńskiego, Nadwiślańska, Ochodzka, Łąkowa, Bratków, Objazdowa, Gilów, Wieczorna, Kłosowa, Południowa, Poranna, Gazdy, Pytla, Spacerowa, Grzybowa, Lisia, Jelenia, ks. Janoszka, Pod  Jazem, ks. Londzina, Oblaska, Do Zapory, Klimesza. 
Czechowice-Dziedzice: Kolista, Klimesza, Leśna, Łężna, Astrów, Wierzbowa, Grabowiec, Waryńskiego.

Strefa 13
Harmonogram »
ZASIĘG:

Czechowice-Dziedzice: 
Chałupnicza (od Stawowej do DK 1), Chopina, Górna, Kolejowa (numery 1 i 3), Kossaka, Kraszewskiego, Legionów, Marianki, Miarki, Piasta, Pionkowa (od rafinerii do wiaduktu), Pochyła, Polna (posesje odbierane od Kossaka), Słowackiego, Stalmacha, Stawowa, Strażacka, Szkolna (numer 4 B), Wenecka, Wieniawskiego, Wodna (od Stawowej do DK 1).

Strefa 14
Harmonogram »
ZASIĘG:
Ligota: Barwna, Bory, Burzej (posesje 19 C, 23), Czechowicka (numer 64), Koło, Księża Grobel, Nad Jasienicą, Polowa, Rakowa, Rębisko, Rybacka, Sokoły, Tartaczna, Włościańska, Żabia.
Zabrzeg: Mościska, Winogronowa, Kwiatowa, Makowa, Iłownicka, Objazdowa, Sienna.
Czechowice-Dziedzice: Księża Grobel, Brzeziny (posesje przy Wodnej), Chałupnicza (od DK 1 do Wodnej), Wodna (od DK 1 do końca), Smocza (posesje przy Wodnej).

 

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
KONTAKT
Decyzja użytkownika w zakresie plików Cookie na niniejszej stronie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące plików cookie.Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookie oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Akceptuje powyższe warunki