Czwartek, 02.05.2024
Imieniny: Longiny, Toli, Zygmunta

Europa to Wy! Zaproszenie do udziału w konkursie
25-06-2015

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju zaprasza do udziału w Konkursie Europa to my, podsumowującym perspektywę budżetową 2007-2013.

Głównym celem konkursu „Europa to my” jest pokazanie jak fundusze Europejskie zmieniły nasze otoczenie. Osoby, które znają takie miejsca, są proszone o przesłanie zdjęć i historii zmian, jakie zaszły w ich życiu lub najbliższej okolicy właśnie dzięki realizacji projektów dofinansowanych z programów operacyjnych na lata 2007-2013. Zgłoszenia należy wysłać za pośrednictwem strony www.europatomy.eu przed upływem 3 lipca br. Nie mogą być one jednak nadsyłane bezpośrednio przez beneficjentów.

6 lipca 2015 roku Kapituła Konkursu wyłoni 20 finalistów, którzy będą następnie prezentowani w mediach. Zwycięzcę głosowania internetowego poznamy 27 lipca br.

Autor najlepszego zgłoszenia wygra europejską podróż marzeń, a dodatkowo w jego mieście znani artyści zagrają wyjątkowy koncert! Organizatorem jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Radio Zet oraz TVP1. Szczegóły konkursu znajdą Państwo na stronach http://www.europatomy.eu/ oraz http://www.ewt.slaskie.pl/

Informację na temat realizacji projektów dofinansowanych z programów operacyjnych na lata 2007-2013 w Gminie Czechowice-Dziedzice znajdziesz tutaj.

Zachęcamy do udziału w konkursie!