Poniedziałek, 29.04.2024
Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

Konkursy wiedzy historycznej i modelarstwa. GP nr 1 zaprasza do udziału
26-04-2017

Gimnazjum Publiczne nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych na gminne konkursy.

• 9 maja 2017 roku o godzinie 10.00 – dla miłośników broni i militariów największej z wojen pod tytułem „Bitwy i broń II wojny światowej”

• 10 maja 2017 roku o godzinie 11.00 – modelarzy na konkurs połączony z wystawą prac pod tytułem „Historia plastikiem pisana”. Będzie można podzielić się własnymi doświadczeniami z innymi, a także dowiedzieć się wielu ciekawostek od doświadczonych modelarzy.

Patronat na konkursami objął Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

Organizatorzy czekają na uczestników w drugi wtorek i środę maja. Spróbujcie swoich sił. Nagrody czekają!

GP 1, ŁP