Piątek, 26.04.2024
Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

IV nabór wniosków o dofinansowanie mikroprojektów. Komunikat Stowarzyszenia „Region Beskidy”
Załączniki:
31-07-2018

Stowarzyszenie „Region Beskidy” zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie mikroprojektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska – Słowacja 2014-2020.

Nabór jest uruchomiony dla 1 osi priorytetowej programu „Ochrona i rozwój dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego obszaru pogranicza”, cel szczegółowy „Zwiększenie poziomu zrównoważonego wykorzystania dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego przez odwiedzających i mieszkańców” (dostępna w IV naborze alokacja z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – 940 811,90 EUR).

Dofinansowanie przeznaczone jest na realizację mikroprojektów indywidualnych o charakterze transgranicznym, składanych przez uprawnione podmioty prowadzące działalność o charakterze niedochodowym.

Minimalna i maksymalna wartość dofinansowania mikroprojektu:

• Mikroprojekt indywidualny - wartość dofinansowania EFRR: min. 2 000,00 EUR max. 50 000,00 EUR maksymalna całkowita wartość budżetu: 70 000,00 EUR
  • Maksymalna wartość dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego nie może przekroczyć 85% kosztów kwalifikowanych mikroprojektu.

Czas trwania naboru - od 31.07.2018 do 25.09.2018 do godziny 15.00.

Wnioski o dofinansowanie należy składać za pomocą Generatora wniosków i rozliczeń oraz w wersji papierowej najpóźniej do dnia 25 września 2018 roku do godziny 15.00. Wiążące są data i godzina wpływu dokumentów w wersji papierowej do biura Stowarzyszenia.

Szczegółowe informacje zawarte są „Podręczniku mikrobeneficjenta” oraz Instrukcji wypełnienia wniosku o dofinansowanie mikroprojektu dostępnych na stronie www.euroregion-beskidy.pl oraz w biurze Stowarzyszenia.

Istnieje możliwość indywidualnych konsultacji - wszelkich informacji udziela: Stowarzyszenie „Region Beskidy” w Bielsku-Białej przy ul. Widok 18/1-3, tel. 33 488 89 24, e-mail:

Region Beskidy, ŁP