Niedziela, 19.05.2024
Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Marcin Grzybowski Sportową Indywidualnością Roku 2018 w Czechowicach-Dziedzicach
Załączniki:
08-02-2019
08-02-2019

W czwartek 7 lutego odbyło się Sportowe Podsumowanie Roku 2018 w Czechowicach-Dziedzicach. Na uroczystości, która odbyła się na sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury, podsumowane zostały osiągnięcia czechowickich sportowców w sporcie szkolnym, drużynowym i indywidualnym. Na gali wręczono również nagrody i stypendia Burmistrza Czechowic-Dziedzic.

Sportową Indywidualnością Roku 2018 w Czechowicach-Dziedzicach, drugi rok z rzędu, wybrany został utytułowany kanadyjkarz Marcin Grzybowski, zawodnik MKS Czechowice-Dziedzice. W imieniu trenującego na zgrupowaniu kadry narodowej sportowca nagrodę odebrała trenerka MKS Magdalena Żaczek.

Nagrodzono nie tylko samych sportowców, ale i stojących za ich sukcesami trenerów oraz sportowych działaczy. Puchary, pamiątkowe statuetki i gratulacje nagrodzeni odebrali z rąk Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta i Przewodniczącego Rady Miejskiej Damiana Żelaznego. Nie zapomniano również o sponsorach czechowickiego sportu oraz redakcjach prasowych patronujących zawodom i imprezom organizowanym przez czechowicki MOSiR. Specjalnymi wyróżnieniami uhonorowano Halinę Błaszkiewicz, Ottona Szparę i Tadeusza Bergera.

Na uroczystości nie zabrakło akcentów artystycznych. Sportowe Podsumowanie Roku 2018 uświetniły występy Mażoretek „Perfekto”.

Szczegółowe informacje na temat nagrodzonych i wyróżnionych znajdują się w prezentacji.

Pozdrowienia od Marcina Grzybowskiego