Poniedziałek, 20.05.2024
Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Zawody i bal karnawałowy na lodzie. Czechowickie lodowisko zaprasza!
03-02-2020

W sobotę 8 lutego lodowisko MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach przygotowało moc atrakcji dla dzieci i młodzieży. Odbędą się zawody oraz bal karnawałowy na lodzie.

Od godziny 9.30 w sobotę 8 lutego rozpoczną się zapisy do zawodów w jeździe szybkiej na lodzie, na które MOSiR zaprasza wraz z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej POPP „Art”. Regulamin dostępny na tutaj.

O godzinie 16.00 rozpocznie się natomiast bal karnawałowy, który potrwa do godz. 18.00. Wszystkie dzieci, które przyjdą w przebraniu wejdą na taflę za darmo i wezmą udział w grach i zabawach z animatorem. Zostanie też przeprowadzony konkurs z nagrodami na najlepsze przebrania. Dodatkowo na lodowisku pojawią się postacie z bajek.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

MOSiR, ŁP