Czwartek, 09.05.2024
Imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola

Bezpłatna pomoc psychologiczna dla mieszkańców Gminy Czechowice-Dziedzice. Oferta pomocy online
26-03-2020

Centrum Psychoedukacji i Terapii w Czechowicach-Dziedzicach oferuje możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z psychoterapeutą. Konsultacje potrwają do końca kwietnia br.

Konsultacja odbywa się przez internet i trwa do 50 minut.

Oferta bezpłatnych konsultacji online kierowana jest do osób dotkniętych epidemią koronawirusa, z terenu naszej gminy, a w szczególności do:

• bliskich osób zarażonych i samych chorych
  • osób pozostających w przymusowej kwarantannie
  • pracowników służby zdrowia narażonych na kontakt z osobami zarażonymi wirusem
  • osób z grupy podwyższonego ryzyka zarażenia się w związku z wykonywaniem pracy, np. kierowców, pracowników sklepów.

Konsultację umawiać należy telefonicznie z wybranym terapeutą.

Aby umówić się na konsultacje należy wybrać terapeutę ze strony Centrum.

OPS, ŁP