grafika
28-07-2020
9
28-07-2020

W miniony weekend na poznańskiej Malcie rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski Młodzików. Młodzieżowa drużyna czechowickiego MKS-u wywalczyła w Poznaniu 3 medale: 2 srebra oraz 1 brąz.

Pierwsze srebro tych zawodów zdobyła osada K-4 1000m mężczyzn w składzie: Jan Paszek, Igor Drewniak, Dominik Starowicz oraz Dawid Byrdek.

Nieco później, w wyścigu K-2 200m, Dominik Starowicz i Wojciech Pilarz wywalczyli brązowy medal.

Kolejne srebro przypadło osadzie K-4 500m, obsadzonej przez Dawida Janusza, Wojciecha Pilarza, Dawida Byrdka i Dominika Starowicza.

Oprócz tego, w pozostałych finałowych wyścigach Dominik Starowicz zajął 9m w K-1 200m, a Wojciech Pilarz i Dawid Byrdek 7m w K-2 1000m.

W tym samym czasie młodsza ekipa zawodników walczyła o jak najlepsze miejsca podczas Mistrzostw Polski Młodzików.

Dla większości był to debiut na arenie krajowej, a wyniki które zdobyli prezentują się następująco: