Czwartek, 09.05.2024
Imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola

Efektywne Oświetlenie Miejskie w Czechowicach-Dziedzicach

logotypy

„Efektywne Oświetlenie Miejskie w Czechowicach-Dziedzicach”

Nr umowy: UDA-RPSL.04.05.02-24-00E0/19-00

Źródło dofinansowania: Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

Łączna wartość inwestycji: 1 252 051,80 PLN

Kwota dofinansowania: 1 005 899,12  PLN

Termin realizacji rzeczowej: marzec – listopad 2020 r.

Beneficjent: Gmina Czechowice-Dziedzice.

Krótki opis: Projekt zakłada wymianę oświetlenia należącego do Gminy Czechowice-Dziedzice oraz Tauron S.A. na oświetlenie LED, położonego w ciągu 24 ulic i dróg w Gminie Czechowice-Dziedzice. Projekt obejmuje również zastosowanie nowoczesnego systemu sterowania oświetleniem. System ten przyczyni się do wygenerowania dodatkowej redukcji CO2 oraz dodatkowych oszczędności zużytej energii elektrycznej.