Czwartek, 25.04.2024
Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

ADAM Aplikacje Dla Administracji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach – Usprawnienie obsługi interesanta

Tytuł projektu:

Nr projektu: WND-RPSL.02.02.00-00-041/09-04
Źródło dofinansowania: Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Łączna wartość inwestycji: 944 204,98 PLN
Kwota dofinansowania: 758 751,53 PLN
Termin realizacji: IX 2009 r. – IX 2013 r.

Opis:
Celem projektu jest stworzenie możliwości wzrostu liczby usług publicznych świadczonych drogą elektroniczną, poprzez stworzenie odpowiednich warunków organizacyjnych i technicznych składających się na wzrost efektywności pracy administracji. Cel ten zostanie osiągnięty poprzez wykorzystanie bezpiecznych technik informatycznych, stworzenie możliwości świadczenia usług publicznych drogą elektroniczną oraz poprawienie niezawodności działania sieci. Realizacja projektu przyczyni się do likwidacji barier technologicznych, likwidacji barier rozwojowych oraz rozwój społeczeństwa informacyjnego. Wykonanie niniejszego projektu skutkować będzie podniesieniem atrakcyjności gospodarczej gminy i jakości życia mieszkańców.