Przydatne linki

Mistrzowie powiatu z Czechowic-Dziedzic! W biegach przełajowych
grafika
08-10-2015

W Zabrzegu na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrane zostały finały powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych. Jak co roku drużyny z Czechowic-Dziedzic wyróżniały się wśród rywalizujących ekip.

Tytuły mistrzów powiatu bielskiego zdobyli chłopcy z SP 3 oraz dziewczęta z Gimnazjum w Ligocie. Srebrne medale przypadły zawodnikom SP 2, a wymienione trzy drużyny awansowały na finały rejonowe, które rozegrane zostaną 22 października. Na trzecim stopniu podium zameldowały się dziewczęta z GP 2 i chłopcy z Gimnazjum w Zabrzegu.

Niestety, poza podium bo na VI miejscu, uplasowały się drużyny dziewcząt z SP 5 i chłopców z GP 2, a na VII miejscu rywalizację zakończyły dziewczęta z SP 3.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za drużyny, które w finale rejonowym będą walczyć o awans na finały wojewódzkie. Powodzenia!