Środa, 15.05.2024
Imieniny: Dionizego, Nadziei, Zofii

Nasi lekkoatleci najlepsi w powiecie! Wywalczyli awans do wojewódzkich półfinałów
Załączniki:
15-05-2017

Dziewczęta z Gimnazjum Publicznego nr 2 i chłopcy z Gimnazjum Publicznego nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach mistrzami powiatu bielskiego w drużynowych zawodach lekkoatletycznych.

Doskonałe wyniki naszych młodych lekkoatletów, którzy choć na co dzień trenują w klubach sportowych, tym razem reprezentowali szkoły z terenu Gminy Czechowice-Dziedzice, miały miejsce na powiatowych zawodach sportowych, które odbyły się 11 maja, na stadionie w Zabrzegu.

Zwycięstwo oznacza dla naszych zawodników awans do półfinałów zawodów na szczeblu wojewódzkim, które rozegrane zostaną na stadionie w bielskiej Wapienicy.

Gratulujemy awansu i trzymamy kciuki za start w Wapienicy!

Wyniki powiatowych zmagań w załączniku obok.