Środa, 15.05.2024

Jarmark Budowlany w Czechowicach-Dziedzicach. Druga edycja imprezy
16-05-2017
16-05-2017

Po raz drugi firmy Akces, Cezar i Domus były organizatorami Jarmarku Budowlanego, który odbył się 12 maja 2017 r. w Czechowicach-Dziedzicach.

Okolice ulic Młyńskiej i Zielonej wypełniły się stoiskami firm z branż budowlanej, elektromechanicznej, wykończenia wnętrz i innych, na stałe współpracujących z organizatorami Jarmarku. Była to okazja dla inwestorów do zapoznania się z aktualną ofertą, wymiany doświadczeń oraz uzyskania cennych porad.

Jarmark odwiedziły liczne reprezentacje czechowickich gimnazjów. Na uczniów stojących przed wyborem następnego etapu edukacji czekały prezentacje szkół średnich, działających na terenie Czechowic-Dziedzic. Klasa mundurowa Zespołu Szkół Silesia zademonstrowała pokaz musztry, a na przygotowanej na tę okazję scenie wystąpił Big Band ZS Silesia, Hendon oraz zespół In Plus.

Targom towarzyszyły pokazy maszyn budowlanych i serwisowych, w tym nowoczesny samochód PWiK do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji oraz specjalistyczny robot do monitoringu instalacji.

II Jarmark Budowlany został objęty honorowym patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta oraz Starosty Bielskiego Andrzeja Płonki.

GW/WP, ŁP