Niedziela, 19.05.2024
Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Technologie cyfrowe i języki obce - nie obce dla śląskich pracowników. Zaproszenie na bezpłatne szkolenia
04-06-2018

„Technologie cyfrowe i języki obce - nie obce dla śląskich pracowników”, to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, mający na celu podniesienie kwalifikacji osób pracujących zamieszkujących w województwie śląskim, do udziału w którym zaprasza Centrum Edukacji AC-Expert.

Bezpłatne szkolenia obejmują:

• kurs komputerowy (poziom podstawowy lub średniozaawansowany) - 100h/grupę,
  • język angielski (poziom podstawowy lub średniozaawansowany) - 120h/grupę.
  • język niemiecki lub francuski (poziom podstawowy lub średniozaawansowany) - 120h/grupę.

do wyboru są dwie możliwości udziału:

• opcja I - komputerowy lub językowy,
  • opcja II - komputerowy i językowy.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby:

• w wieku powyżej 25 lat, pracujące, zamieszkujące w województwie śląskim,
  • w szczególności zapraszamy do udziału: osoby o niskich kwalifikacjach, osoby powyżej 50 r.ż., kobiety, osoby niepełnosprawne oraz osoby zamieszkujące obszary wiejskie.

W projekcie nie mogą wziąć udziału w właściciele przedsiębiorstw, pełniący funkcje kierownicze, wspólnicy, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Szkolenia kończą się uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu językowego zgodnego z Europejskim Systemem Kształcenia Językowego lub certyfikatu komputerowego zgodnego ze standardem DIGCOMP potwierdzającego kwalifikacje.

Szczegóły w załączniku obok.

Więcej informacji na stronie internetowej Projektu: www.technologiecyfrowe.biuroprojektu.eu

lub w Biurze Projektu w Katowicach

Adres: 40-032 Katowice, ul. Dąbrowskiego 22 lok. 301