Piątek, 29.03.2024
Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

VI Turniej Piłki Siatkowej Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Czechowice-Dziedzice pod patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic
26-11-2018

24 listopada br. odbył się VI Turniej Piłki Siatkowej Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Czechowice-Dziedzice pod Patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic. Zawody przeprowadzone zostały się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach.

Do rozgrywek zgłoszono 5 drużyn: OSP Czechowice, OSP Dziedzice, OSP Ligota,
OSP Lipowiec, OSP Zabrzeg.

Gospodarzem tej edycji turnieju był zwycięzca sprzed roku - Ochotnicza Straż Pożarna
w Ligocie a organizatorem Inspektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności i Spraw Obronnych – Marcin Dziki. Wszystkich uczestników przywitał oraz oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Wiceprezes Zarządu Oddziału Miejskiego Związku OSP RP w Czechowicach-Dziedzicach dhKrzysztof Ryłko.

Wg przyjętego regulaminu rozegrano 10 meczów każdy z każdym po 2 sety w każdym meczu. O kolejności zdobytych miejsc zdecydowała łączna ilość wygranych setów,
a przy równej ich ilości łączna ilość małych punków, zdobytych w poszczególnych setach.

Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

1. OSP Dziedzice – 7 pkt.
  2. OSP Ligota – 6 pkt.
  3. OSP Czechowice – 4 pkt.
  4. OSP Lipowiec – 2 pkt.
  5. OSP Zabrzeg – 1 pkt.

Wręczenia nagród rzeczowych w postaci piłek do siatkówki oraz pamiątkowych dyplomów dokonali Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut oraz Wiceprezes Zarządu Oddziału Miejskiego Związku OSP RP w Czechowicach-Dziedzicach dh Krzysztof Ryłko.

WZK/UM, PM