Piątek, 19.04.2024
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
Dodaj obiekt
Jeżeli uważasz, że na planie zabrakło istotnego i ważnego miejsca zaproponuj jego opis, i wskaż lokalizację.

Restauracja Kalendarium II
Adres:
Miasto:
Telefon:
www:
Sobieskiego 38
43-502 Czechowice-Dziedzice
kontakt@kalendarium2.pl
www.kalendarium2.pl
Otwarty do zwiedzania

RESTAURACJA KALENDARIUM II to wyjątkowe miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z kulinarną pasją.

W oparciu o ogromne doświadczenie naszej załogi, świadczymy usługi gastronomiczne na najwyższym  poziomie. Kalendarium  to punkt na mapie Czechowic-Dziedzic, w  którym czas stanie dla państwa w miejscu.

Przyjęcia okolicznościowe, spotkania rodzinne czy biznesowe  upłyną w przyjemnej atmosferze,  przepełnionej wspaniałymi aromatami podawanych dań.

Atmosfera Kalendarium to nie tylko wspaniała kuchnia - to przede wszystkim jego goście oraz obsługa, która sprawi, że czas spędzony u nas, na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Nasza Restauracja wyróżnia się bogatym wyborem piw, wyselekcjonowanego wina oraz wyśmienitych drinków a nasze składniki, z których przygotowujemy dania są najwyższej jakości i od najlepszych miejscowych dostawców. W naszej ofercie znajdą Państwo soczyste Steki z najwyższej jakości polędwicy wołowej, ciekawe propozycje dań z drobiu i wieprzowiny ale również dania wegetariańskie oraz dania fit.

OFERUJEMY:

• Dania kuchni polskiej i włoskiej
  • Od poniedziałku do piątku dania dnia a w weekendy zestawy dnia
  • Catering z możliwością obsługi
  • Koryta w wielu wariantach do wyboru
  • Pakiety obiadowe
  • Dowóz GRATIS na terenie całej gminy Czechowice-Dziedzice