Niedziela, 28.04.2024
Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa

Miejski Dom Kultury zaprasza. Na 3. Festiwal Amatorskich Ognisk Muzycznych w Zabrzegu
26-03-2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w 3. Festiwalu Amatorskich Ognisk Muzycznych w Zabrzegu.

W ramach Festiwalu odbędzie się konkurs muzyczny skierowany do uczestników pozaszkolnych form kształcenia artystycznego (ognisk muzycznych, prywatnych placówek artystycznych, indywidualnych lekcji gry na instrumencie itp.) z gmin powiatu bielskiego (Jaworze, Jasienica, Czechowice-Dziedzice, Bestwina, Wilkowice, Wilamowice, Kozy, Porąbka), mieszczących się w przedziale wiekowym 7-19 lat.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 21 kwietnia 2018 r. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 14 kwietnia 2018 r. Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody finansowe. Koncert Laureatów odbędzie się 1 maja 2018 r., na scenie plenerowej na stadionie w Zabrzegu.

Festiwal organizowany jest przez Stowarzyszenie „Przyjazny Zabrzeg”, przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej oraz Gminy Czechowice-Dziedzice.

MDK, ŁP