Niedziela, 28.04.2024
Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa

Uwaga mieszkańcy Ligoty i Bronowa! W czerwcu rozpocznie się remont ulic Bronowskiej i Czyża
29-05-2018

Zarząd Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej informuje o zbliżającym się rozpoczęciu remontu ulicy Bronowskiej i Czyża w sołectwach Ligota i Bronów w Gminie Czechowice-Dziedzice. W związku z prowadzonymi pracami od dnia 4 czerwca br. pojawią się utrudnienia dla kierowców oraz pasażerów komunikacji miejskiej.

Wykonawcą robót jest Firma EUROVIA POLSKA. Termin rozpoczęcia prac planowany jest na czerwiec br. Prace podzielone zostały na dwa etapy:

• etap pierwszy - od ronda w Ligocie do ulicy Kunza w Bronowie,
  • etap drugi - ulica Czyża.

Uwaga kierowcy! Wykonawca przewiduje całkowite zamknięcia tych dróg podczas wykonywania prac. Wyznaczone zostaną objazdy.

Autobusy komunikacji miejskiej będą jeździły zatwierdzonym przez Zarząd Dróg Powiatowych objazdem tj.:

• kierunek Bronów - od ronda w Ligocie ulicami Wapienicką i Międzyrzecką do ulicy Czyża,
  • kierunek Czechowice-Dziedzice - ulicami Międzyrzecką i Wapienicką do ronda w Ligocie.

Ze szczególnymi utrudnieniami muszą się liczyć pasażerowie korzystający z przystanku Ligota/Bronowska/Wspólna/Oblask, który w czasie trwania pierwszego etapu prac nie będzie obsługiwany.

Za wszelkie związane z remontem ulic utrudnienia przepraszamy.

PTZ/UM, ŁP