Piątek, 29.03.2024
Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Podsumowanie naboru deklaracji udziału w projekcie OZE
30-05-2018

Przedstawiamy listę będącą podsumowaniem trwającego wśród mieszkańców naszej gminy w okresie od 5 lutego do 16 marca br. naboru deklaracji udziału w projekcie grantowym pn. „Program poprawy jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału Odnawialnych Źródeł Energii w wytwarzaniu energii na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice”.

Zgodnie z § 12.11. Regulaminu naboru oraz realizacji projektu, stanowiącego załącznik do Uchwały Nr XLIII/471/18 Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach z dnia 16 stycznia 2018 r., w załączeniu publikujemy ostateczną listą potencjalnych Grantobiorców. Zawiera ona numer deklaracji, będący jednocześnie numerem kancelaryjnym jej wpływu do urzędu, informację o miejscowości i ulicy przy której zamieszkanie oświadczył Wnioskodawca oraz numer działki, na której planowana jest instalacja OZE (zgodnie z treścią deklaracji bądź ustaleniami poczynionymi w trakcie jej oceny formalnej).

W ciągu najbliższych dni na adresy poczty elektronicznej zawarte w Państwa deklaracjach rozesłane zostaną dokumenty, które powstały w związku z przygotowaniem wniosku o dofinansowanie projektu tzn. koncepcje techniczne instalacji oraz dokumenty zawierające obliczenia projektowego obciążenia cieplnego budynku. Osoby, które nie dysponują pocztą elektroniczną lub nie podały jej adresu w deklaracji, proszone są o kontaktowanie się z Wydziałem Strategii i Rozwoju w celu ustalenia sposobu przekazania dokumentacji (email: ; tel.: 324757001).

SR/UM, PM