Wtorek, 16.04.2024

DOTACJE NA WŁASNY BIZNES! Zaproszenie na spotkanie informacyjne
Załączniki:
30-05-2018

W związku z realizacją projekt pn. „Wsparcie przedsiębiorczości w Czechowicach-Dziedzicach I”, zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 6 czerwca 2018 r. o godzinie 14.00 w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach (sala sesyjna).

W ramach projektu o wsparcie w postaci:

1. Bezzwrotnej dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości do 25 324,14 zł.
  2. Uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego w początkowej fazie prowadzenia działalności gospodarczej do 2 000 zł miesięcznie

mogą ubiegać się osoby niepracujące powyżej 30 r. należące do jednej z poniższych kategorii:

• kobiety w szczególności powracające po przerwie związanej z urodzeniem dziecka,
  • osoby powyżej 50 roku życia,
  • osoby o niskich kwalifikacjach
  • osoby  z niepełnosprawnościami
    (z wyłączeniem osób odbywających karę pozbawienia wolności).

Projekt skierowany jest do mieszkańców obszarów rewitalizowanych Gminy Czechowice-Dziedzice (podobszar rewitalizacji „Centrum” i „Kolonia”). Jego głównym celem jest kompleksowe wsparcie działań zmierzających do rozwoju przedsiębiorczości i samozatrudnienia.

SR/UM, PM