Piątek, 26.04.2024

XV Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze
Załączniki:
28-09-2018

W sobotę, 22 września br. na stadionie sportowym w Bronowie odbyły się XV Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Oldboy im. Franciszka Waloszczyka o Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic.

Zawody przeprowadzono według regulaminu opracowanego przez Zarząd Gminny ZOSP w Czechowicach-Dziedzicach. W zawodach startowało 6 drużyn. Zgodnie z regulaminem zawodnicy startujący w zawodach musieli mieć ukończone 45 lat.

Zawody Sportowo-Pożarnicze Oldboy rozgrywane są w Gminie Czechowice-Dziedzice od 2003 roku. Po śmierci ich pomysłodawcy, długoletniego Komendanta Gminnego OSP w Czechowicach-Dziedzicach dh. Franciszka Waloszczyka, dla uczczenia jego pamięci oraz wkładu w organizację zawodów, od IX edycji w 2012 roku, zawody rozgrywane są pod obecną nazwą.

Wyniki - w załączniku.

W dodatkowej klasyfikacji uwzględniającej wiek zawodników, pamiątkowy puchar dla najstarszej drużyny otrzymała reprezentacja OSP Dziedzice.

WZK/UM, PM