Sobota, 11.05.2024
Imieniny: Igi, Mamerta, Miry

UKS Orlik2012 Czechowice-Dziedzice w Hiddenhausen
14-01-2014

Drużyna UKS Orlik2012 Czechowice-Dziedzice została zaproszona do naszego miasta partnerskiego w Niemczech – Hiddenhausen - jako reprezentacja Gminy Czechowice-Dziedzice do udziału w tradycyjnym, corocznym Turnieju piłki halowej rocznika 2001 D-Junioren - Cup 2014 Hallenturnier der JSG Hiddenhausen.

Turniej odbywał się w terminie w dniach 11-12 stycznia br. i uczestniczyła w nim drużyna UKS w składzie: Zawodnicy - Gola Adam, Grzywa Bartosz, Hereda Maciej, Kempny Damian, Kopeć Miłosz, Kus Bartosz, Łukaszek Kacper, Przewoźnik Jakub, Skrbeński Adrian, Smalcerz Patryk, Śliwiński Marcin, Klarman Karol oraz opiekunowie: Andrzej Michalski i Dariusz Łukaszek.

W turnieju brały również udział drużyny SC Paderborn, SC Herford, FV Bad Honnef, VfL Bochum, TSV Rudow Berlin, Stützpunkt Herford, Rot-Weiß Essen, VfL Theesen, JSG Hiddenhausen I, JSG Hiddenhausen II, UKS Orlik2012 Czechowice-Dziedzice ( Polen ), DSC Arminia Bielefeld.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wyjazdu »