Piątek, 10.05.2024
Imieniny: Antoniny, Izydory, Jana

Zagrała Orkiestra
16-01-2014

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czechowicach-Dziedzicach.

Wyrazy uznania należą się w szczególności czechowickiemu sztabowi WOŚP, kierowanemu przez Panią Karinę Moc, wszystkim jej współpracownikom i wolontariuszom.

To dzięki pracy i zaangażowaniu tych - zwykle bardzo młodych - ludzi mieszkańcy Gminy Czechowice-Dziedzice mogli się włączyć w akcję charytatywną o tak szczytnym celu, jakim jest zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu ratującego życie dzieci oraz opiekę medyczną dla seniorów.

Szczególne podziękowania należą się samym darczyńcom. To dzięki ich hojności, w czasie XXII Finału WOŚP w Czechowicach-Dziedzicach zebrano rekordowe 56 tysięcy złotych.

Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut

Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny