Piątek, 26.04.2024

Siatkarska sobota w Tomaszówce. Za nami XI edycja osiedlowego turnieju
11-09-2018
11-09-2018

W dniu 8 września, w słoneczne sobotnie popołudnie, odbyła się XI Familiada Siatkarska pod patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta. Na terenie boiska przy ulicy Ślepej odbyły się zawody siatkarskie dla różnych grup wiekowych z Osiedla Tomaszówka oraz gości przybyłych z innych rejonów gminy.

W sportowych zmaganiach zwyciężyła drużyna „Soczki”, drugie miejsce zajęła drużyna „Jaga Team”, zaś trzecie miejsce przypadło w udziale drużynie „2115”. Drużyny zostały nagrodzone medalami i koszulkami promującymi osiedle Tomaszówka i Gminę Czechowice-Dziedzice oraz pamiątkowymi dyplomami, które w tym roku – po raz pierwszy – opatrzone zostały nową, oryginalną pieczęcią Osiedla Tomaszówka.

Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic wręczył zwycięskiej drużynie Przewodniczący Osiedla Tomaszówka, radny Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach Janusz Uszok. Ponadto Przewodniczący osiedla uhonorował Dariusza Janko - kierownika sportowego Familiady Siatkarskiej, byłego członka zarządu - pamiątkową statuetką oraz wręczył zdobywcom Puchar Przewodniczącego Osiedla Tomaszówka.

Uczestnicy XI Familiady Siatkarskiej spędzili miłe sobotnie popołudnie, posilając się gorącymi posiłkami, słodyczami i napojami. Zarząd Osiedla Tomaszówka serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom, zawodnikom oraz przybyłym mieszkańcom gminy za wspaniałą zabawę. Szczególne podziękowania Zarząd Osiedla Tomaszówka kieruje w stronę Pana Dariusza Janko - za coroczną oprawę sportową imprezy, w stronę Pana Tadeusza Bergera - za sędziowanie wszystkich meczów turnieju, a - za przygotowanie obiektu - do zarządcy terenu – Administracji Zasobów Komunalnych.

Już dzisiaj zapraszamy serdecznie wszystkich do wspólnej zabawy na XII Familiadzie Siatkarskiej Osiedla Tomaszówka w przyszłym roku.

dyplom

Zarząd Osiedla Tomaszówka, ŁP