Niedziela, 28.04.2024
Imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa

Konkursy historyczne w „Twardowskim”. Dla modelarzy i pasjonatów historii
23-04-2018

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 (dawne Gimnazjum Publiczne nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego) w Czechowicach-Dziedzicach serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z naszej gminy do udziału w konkursach o tematyce historycznej.

• 7 maja 2018 roku, o godzinie 10.00, dla miłośników broni i militariów największej z wojen pod tytułem „Bitwy i broń II wojny światowej”,
  • 8 maja 2018 roku, o godzinie 11.00, dla modelarzy - konkurs połączony z wystawą prac pod tytułem „Historia plastikiem pisana”. Uczestnicy będą mogli podzielić się własnymi doświadczeniami z innymi, a także dowiedzieć się wielu ciekawostek od doświadczonych modelarzy.

Patronat na konkursami objął Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut. Wspiera nas także Prezes Czechowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Czekamy na Was w drugim tygodniu maja. Spróbujcie swoich sił. Cenne nagrody czekają.

Zgłoszeń można dokonywać pod tel. 32 21 555 09 (sekretariat szkoły), do 27 kwietnia 2018 r.

ZSP nr 2, ŁP